45
Madarász Gyula (1858-1931)
Kakadu
Olaj, vászon
50,5 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy.
Az aukció kezdete | 03 dec. 2022 17:39 |
Az aukció zárási ideje | 19 dec. 2022 19:13 |
Kezdő ár | HUF 280 000 |
Összes ajánlat | 13 |
Téli aukció 2022. december 19-én 18 órakor a Budapest Kongresszusi Központban
03 dec. 2022 17:39
19 dec. 2022 23:00