4

Jótékony AdniJóga-óra

AdniJóga
.
.
.
Az AdniJóga jótékony jógaoktatói egy különleges csoportos stresszoldó jógaórára invitálnak. Kapcsolódj ki megnyugtató környezetben, legyen az a Filozófusok kertje vagy akár a saját kerted, miközben átmozgatod magad és a figyelmed a jelen pillanatra irányítod! A mindfulness gyakorlatok segítségével elengedheted a feszültséget, a relaxáció segít majd feltöltődni a gyakorlás végén. Hozd a családtagokat, barátokat is, akinek szüksége lenne a jóga általi nyugalomra. A létszám maximum 6 fő, a 60 perces gyakorlás kezdőknek is megfelelő lesz. Ezzel az élménnyel ráadásul nemcsak a saját testi és lelki egészségedért teszel, hanem a licitösszeg felével az AdniJóga csapatát is támogatod abban, hogy nehéz sorsú embereknek - sérült gyerekeket nevelő szülőknek vagy akár állami gondoskodásban élő gyerekeknek - is megtarthassanak egy jógaórát.
Az aukció kezdete 21 szept. 2023 17:00
Az aukció zárási ideje 21 szept. 2023 19:50
Kezdő ár HUF 90 000
Összes ajánlat 13
"Különleges és egyszeri élmények, egy jó ügyért"
ONLINE
21 szept. 2023 17:00
14 okt. 2023 23:59