57

ZSOLNAY

Rozettás, historizáló padlóváza-pár, 1880 körül
FORM NUMBER: 454
MAGASSÁG : 46 cm, ÁTMÉRŐ: 24 cm
JELZÉS: 1. tárgy: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS és MADE IN AUSTRIA-HUNGARIA márkajelzések, 454, 5, valamint 2 darab téglalap alakú gyári papírcímke lekopott írással / Vase No.1, 2. tárgy: bélyegzett, öttornyos márkajelzés és masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS és MADE IN AUSTRIAHUNGARIA jelzések, 454, 5, valamint 2 darab téglalap alakú gyári papírcímke lekopott írással / Vase No.
Porcelánfajansz, korongozott formán plasztikus díszekkel. Elefántcsontszínű alapon magas tüzű, színes mázas, kontúrozott festés, aranyozás.
Az aukció kezdete 03 okt. 2023 15:36
Az aukció zárási ideje 18 okt. 2023 19:36
Kezdő ár HUF 500 000
Összes ajánlat 7
3. Zsolnay aukció a Budapest Kongresszusi Központban
Budapest - Pest
03 okt. 2023 15:36
18 okt. 2023 23:59