1

Czene Béla (1911-1999)

Pihenő, 1968
Olaj, farost
80,5 x 60 cm
Jelezve balra fent: Czene Béla 1968.
Az aukció kezdete 28 szept. 2023 14:32
Az aukció zárási ideje 16 okt. 2023 18:14
Kezdő ár HUF 1 000 000
Összes ajánlat 10
73. őszi aukció - 2023. október 16-án, 18 órakor a Budapest Kongresszusi Központ Pátria termében
Budapest - Pest
28 szept. 2023 14:32
16 okt. 2023 23:59