1

Tót Endre (1937)

Egy magányos szív, 1993
Akril, vászon
86 x 123 cm
Jelezve hátoldalon: Endre Tót
Az aukció kezdete 15 nov. 2023 16:32
Az aukció zárási ideje 19 dec. 2023 18:12
Kezdő ár HUF 1 200 000
Összes ajánlat 16
Kiállítás: 2023. december 2-15. és 17-18. között, naponta 10-től 18 óráig
1121
Budapest - Pest
15 nov. 2023 16:32
19 dec. 2023 23:59