25
Deák Ébner Lajos (1850-1934)
Pihenő
Olaj, fa
15.5 x 23.5 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ébner L.
Az aukció kezdete | 24 nov. 2023 14:16 |
Az aukció zárási ideje | 16 dec. 2023 18:45 |
Kezdő ár | HUF 650 000 |
Összes ajánlat | 13 |
2023. december 16-án (szombaton), 18 órakor a Kongresszusi Központ Pátria termében.
1121
24 nov. 2023 14:16
16 dec. 2023 23:59