6
Zórád Ernő (1911-2004)
Meseautó, 1943
Akvarell, papírlemez
48 x 67,5 cm
Jelezve balra lent: Wallburg Egon 943
Az aukció lezárul 9 Nap 8 Óra 9 Perc
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 380 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59