6

Zórád Ernő (1911-2004)

Meseautó, 1943
Akvarell, papírlemez
48 x 67,5 cm
Jelezve balra lent: Wallburg Egon 943
Az aukció lezárul 9 Nap 14 Óra 14 Perc

23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 380 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
Budapest - Pest
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59