46

Kondor Béla (1931-1972)

Két fej (Modell-eresztés), 1958
Olaj, farost
34,5 x 44,5 cm
Jelezve jobbra fent: Kondor; Hátoldalon: 58/22
Az aukció kezdete 23 ápr. 2024 12:22
Az aukció zárási ideje 13 máj. 2024 19:04
Kezdő ár HUF 38 000 000
Összes ajánlat 14
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
Budapest - Pest
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59