3
Bak Imre (1939-2022)
Idézetek I., 1983
Akril, vászon
30 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Idézetek I. Bak/83
Az aukció lezárul 10 Nap 9 Óra 45 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 1 400 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59