6
Szurcsik József (1959)
Az éjszaka őrzője, 2007
Akril, olaj, vászon
30 x 24 cm
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József Az éjszaka őrzője 2007
Jelezve jobbra lent: SzJ 2007
Az aukció lezárul 10 Nap 8 Óra 5 Perc
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59
HUF 240 000
2024. május 14. (kedd) 18 óra
Budapest Kongresszusi Központ, Bartók terem
24 ápr. 2024 11:52
14 máj. 2024 23:59