72

Nemes Csaba

Making Painting (37), 2023
olaj, vászon
80 x 120 cm
.
Az acb Galéria támogatásával
Az aukció lezárul 30 Nap 8 Óra 44 Perc

11 okt. 2024 19:27
15 nov. 2024 23:59
HUF 950 000
Online aukció a Virág Judit Galéria oldalán
Budapest Music Center, Mátyás u. 8.
1093
Budapest - Pest
11 okt. 2024 19:27
15 nov. 2024 23:59