40
Nádler István (1938)
Gyász II., 1977
Akril, vászon
100,2x100 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1977.
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:41 |
Kezdő ár | HUF 8 000 000 |
Összes ajánlat | 11 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00