48
Gyarmathy Tihamér (1915-2005)
Hölgy a Holddal, 1956
Olaj, papírlemez
30x20 cm
Jelezve jobbra lent: Gy.T., Jelezve hátoldalon: 1956 Gyarmathy Hölgy a holddal
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:52 |
Kezdő ár | HUF 650 000 |
Összes ajánlat | 13 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00