89
Ruzicskay György (1896-1993)
Nagyváros
Olaj, vászon
65 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Ruzicskay, Hátoldalon autográf felirat: Ruzicskay György "Nagyváros"
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 17:14 |
Az aukció zárási ideje | 24 ápr. 2021 20:23 |
Kezdő ár | HUF 380 000 |
Összes ajánlat | 4 |