13
Tóth Menyhért (1904-1980)
Palántázó, 1961 körül
Olaj, vászon
80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:22 |
Kezdő ár | HUF 2 800 000 |
Összes ajánlat | 0 |