47
Bosznay István (1868-1944)
Ventepuszta, 1917
Olaj, vászon
100 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Bosznay, Jelezve balra lent: Ventepuszta 917
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 19:04 |
Kezdő ár | HUF 180 000 |
Összes ajánlat | 13 |