123
Bernáth Aurél (1895-1982)
Kaposvári utca télen, 1917
Olaj, karton
38 x 49 cm
Jelezve balra lent: Bernáth 1917
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 20:30 |
Kezdő ár | HUF 360 000 |
Összes ajánlat | 3 |