25

Nádler István (1938)

Feketebács No. 11., 1987
Olaj, vászon
142 x 110 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 1987, Feketebács No. 11.
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 6 Perc

HUF 5 500 000